Technical Content Specialist

Kariera w SATEL

Dział Marketingu poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. MRK/2/2024

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie artykułów do prasy i na portale branżowe;
  • Tworzenie opisów produktów na stronę www, opakowania;
  • Tworzenie treści do materiałów typu ulotki, katalog produktowy, e-booki;
  • Tworzenie treści do prezentacji handlowych i szkoleniowych;
  • Tworzenie scenariuszy do filmów edukacyjno-instruktażowych dla klientów profesjonalnych (instalatorów);
  • Redagowanie newsletterów i innych krótkich treści do komunikacji z klientem i do akcji marketingowych;
  • Dbanie o poprawny przepływ informacji związanej z powstającymi tekstami (wewnątrz Działu Marketingu i pomiędzy Działem Marketingu a innymi Działami).

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego;
  • Lekkie pióro i umiejętność tworzenia logicznych, wartościowych treści dostosowanych do konkretnej grupy odbiorców;
  • Doświadczenie w samodzielnym redagowaniu treści techniczno-marketingowych;
  • Zainteresowanie zagadnieniami technicznymi i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy w tym zakresie;
  • Umiejętność poszukiwania i weryfikowania informacji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu Office;
  • Zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność, terminowość;
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami równolegle;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność;
  • Wysoka kultura osobista;

Wraz z aplikacją prosimy o przesłanie trzech tekstów o profilu techniczno-marketingowym z Twojego portfolio.

Oferujemy między innymi:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Kartę sportową
Opiekę medyczną
Umowę o pracę
Grupowe ubezpieczenie
Nowoczesne środowisko pracy
Biuro przy stacji PKM
Własny parking
Prezenty urodzinowe i świąteczne
Elastyczne godziny pracy
Swobodny dress code
Po dołączeniu do naszego zespołu weźmiesz udział w cyklu szkoleń, a Twój Opiekun wprowadzi Cię w zadania i będzie wspierał przez początkowy okres pracy!

Informacje o zespole:

Budujemy siłę marki SATEL, wzmacniając rozpoznawalność firmy w Polsce i za granicą. Działamy w prasie tradycyjnej i mediach cyfrowych (w tym Social Media), tworzymy multimedialne materiały edukacyjne i instruktażowe, a także wspieramy inne działy w firmie tekstem, grafiką i animacją. Tworzymy oprawę wprowadzającą nowości produktowe, organizujemy i przygotowujemy obecność firmy na imprezach targowych, co roku przeprowadzamy też badanie satysfakcji klienta. A wszystko to z pomysłem, wyczuciem i poczuciem humoru  🙂

Więcej informacji o SATEL sp. z o.o. oraz o procesie rekrutacji znajdziesz tu: https://www.satel.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadsyłanych aplikacji.