Specjalista ds. BHP

Kariera w SATEL

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. BHP/1/2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań służby BHP, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów i prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi,
  • Kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,
  • Przeprowadzanie analiz stanu BHP, ocen zgodności z mającymi zastosowanie przepisami prawa i innymi oraz sporządzanie odpowiednich raportów,
  • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji np. oceny ryzyka, instrukcje BHP,
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP,
  • Koordynowanie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia,
  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi,
  • Udział w postępowaniach powypadkowych oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy, w drodze do/z pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych, zgodnie z wymaganiami przepisów oraz wewnętrznymi procedurami i standardami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy), lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • Uprawnienia zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • Umiejętność przeprowadzania szkoleń i audytów wewnętrznych,
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • Uprawnienia inspektora ppoż.

Oferujemy między innymi:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Kartę sportową
Opiekę medyczną
Umowę o pracę
Grupowe ubezpieczenie
Nowoczesne środowisko pracy
Biuro przy stacji PKM
Własny parking
Prezenty urodzinowe i świąteczne
Elastyczne godziny pracy
Swobodny dress code

Więcej informacji o SATEL sp. z o.o. oraz o procesie rekrutacji znajdziesz tu: https://www.satel.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadsyłanych aplikacji.