Kierownik Działu Eksportu

Kariera w SATEL

Dział Eksportu poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. EXP/12/2023

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju sprzedaży na rynkach eksportowych,
  • Nadzorowanie i organizowanie pracy Działu Eksportu,
  • Koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów we współpracy z innymi działami firmy,
  • Nadzór nad aktywnym poszukiwaniem nowych klientów oraz nowych kanałów dystrybucji,
  • Monitorowanie działań oraz analiza trendów na podległych rynkach,
  • Czynny udział w targach i spotkaniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu Działem Eksportu w firmie produkcyjnej,
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny),
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami, wysokie kompetencje komunikacyjne,
  • Kompetencje w zakresie negocjacji handlowych.

Mile widziane

  • Znajomość innego języka obcego,
  • Praktyka w użytkowaniu systemów klasy ERP (np. IFS).

Oferujemy między innymi:

Umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do użytku prywatnego

Komputer z możliwością wykorzystania do użytku prywatnego

Telefon z możliwością wykorzystania do użytku prywatnego

Nowoczesne środowisko pracy

Grupowe ubezpieczenie

Opiekę medyczną

Elastyczne godziny pracy
Własny parking
Biuro przy stacji PKM
Kartę sportową
Swobodny dress code
Prezenty urodzinowe i świąteczne

Informacje o zespole:

Pracownicy Działu Eksportu dbają o utrzymanie najwyższego poziomu relacji biznesowych z kontrahentami, prowadzą szkolenia handlowe i reprezentują firmę na branżowych imprezach targowych. Zajmują się także aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów. Sprawnym i nieodzownym wsparciem dla koordynatorów są specjaliści ds. eksportu czuwający nad realizacją zamówień – od przyjęcia zlecenia do wysyłki towaru.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez SATEL sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: praca@satel.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez SATEL sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Więcej informacji o SATEL sp. z o.o. oraz o procesie rekrutacji znajdziesz tu: https://www.satel.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadsyłanych aplikacji.